Tööpakkumised

Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi logistika eriala õpetajat

Eeldame, et Sul on kvalifikatsioonile vastav haridus ja/või logistiku töö kogemus ettevõttes, hea arvuti kasutamise oskus, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, algatusvõime ja loovus, korrektsus tööülesannete täitmisel, pingetaluvus.

Pakume Sulle võimalust asuda omandama õpetaja kvalifikatsiooni, kaasaegset töökeskkonda, erialast täienduskoolitust, meeldivat kollektiivi, puhkust 56 päeva.

Sinu töö eesmärk on õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine, õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õpilaste juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Tööle asumise aeg: 02.01.2018
Tööaeg: täistööaeg
Asukoht: Rakvere
Kontaktisik: Raili Sirgmets
Aadress: Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa
Lisainfo telefonil 3295033
Avaldus ja CV saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 03.12.2017

 


Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi IT erialade õpetajat

Eeldame, et Sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus ja/või eelnev töökogemus IT valdkonnas, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, algatusvõime ja loovus, korrektsus tööülesannete täitmisel, pingetaluvus.

Pakume Sulle kaasaegset töökeskkonda, meeldivat kollektiivi, erialast täienduskoolitust, sh võimalust omandada õpetaja kvalifikatsioon, puhkust 56 päeva.

Sinu töö eesmärk on õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine , õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õpilaste juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine. Õpetatav teema on IT süsteemide riistvara, arvutivõrgud ja võrguseadmed ning operatsioonisüsteemid.

Tööle asumise aeg: 02.01.2018
Tööaeg: täistööaeg
Asukoht: Rakvere
Kontaktisik: Raili Sirgmets
Aadress: Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa
Lisainfo telefonil 3295033
Avaldus ja CV saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 03.12.2017

Kandideerimine Rakvere Ametikooli tööle

Rakvere Ametikool hindab kõrgelt oma töötajaid, kes igapäevaselt panustavad selle nimel, et meie kooli lõpetajad oleksid tööturul konkurentsivõimelised. Areneva organisatsioonina oleme pidevas muutumises ja otsime inimesi, kes sooviks õpetada või muudmoodi koolile kasulikud olla.

Kui sa oled uuendusmeelne ning väärtuslike kogemustega ning sooviksid kõike seda ka teistele edasi anda, siis võta julgesti ühendust. Vaatame kuidas saame teineteisele kasulikud olla.

Kirjuta meile: info@rak.ee