Tööpakkumised

Kandideerimine Rakvere Ametikooli tööle

Rakvere Ametikool hindab kõrgelt oma töötajaid, kes igapäevaselt panustavad selle nimel, et meie kooli lõpetajad oleksid tööturul konkurentsivõimelised. Areneva organisatsioonina oleme pidevas muutumises ja otsime inimesi, kes sooviks õpetada või muudmoodi koolile kasulikud olla.

Kui sa oled uuendusmeelne ning väärtuslike kogemustega ning sooviksid kõike seda ka teistele edasi anda, siis võta julgesti ühendust. Vaatame kuidas saame teineteisele kasulikud olla.

Kirjuta meile: info@rak.ee

Rakvere Ametikool võtab tööle 2017/2018 õppeaastast

Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi IT erialade õpetajat!

Tööülesanded: õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine, õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õpilaste juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Nõudmised kandidaadile: eeldame, et kandidaadil on IT alane töökogemus ettevõttes, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, algatusvõime ja loovus, korrektsus tööülesannete täitmisel, pingetaluvus.

Kasuks tuleb: kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus.

Omalt poolt pakume: võimalust asuda omandama õpetaja kvalifikatsiooni, kaasaegset töökeskkonda, erialast täienduskoolitust, meeldivat kollektiivi.

Tööle asumise aeg: 21.08.2017
Tööaeg: täistööaeg
Asukoht: Rakvere

Kontaktisik: Raili Sirgmets, raili.sirgmets@rak.ee
Aadress: Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa
Lisainfo telefonil 3295033

Avaldus ja CV saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 19.06.2017

Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi pagari- ja kondiitritehnoloogia õpetajat!

Nõudmised kandidaadile: eeldame, et kandidaadil on pagari või kondiitri töö kogemus ettevõttes, hea arvuti kasutamise oskus, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, algatusvõime ja loovus, korrektsus tööülesannete täitmisel, pingetaluvus.