Tööpakkumised

Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi majutamise ja toitlustamise erialade õpetajat 

Pakume Sulle kaasaegset töökeskkonda, meeldivat kollektiivi, erialast täienduskoolitust, sh võimalust omandada õpetaja kvalifikatsioon, puhkust 56 päeva.

Sinu töö eesmärk on õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine , õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õpilaste praktika juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine. Õpetatav teema on teenindus.

Eeldame, et sul on eelnev töökogemus toitlustamise või teeninduse valdkonnas. Omistatud kutse Kelner tase 4. Sind iseloomustab uuendusmeelsus ja loovus, hea koostöö- ja kohanemisvõime.

Tööle asumise aeg: 01.11.2017

Tööaeg: täistööaeg

Asukoht:  Rakvere

Kontaktisik: Raili Sirgmets

Aadress: Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa

Lisainfo telefonil 3295033

Avaldus ja CV saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 15.10.2017


Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi logistika eriala õpetajat

Tööülesanded:  õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine, õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õpilaste juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Kasuks tuleb: eelnev töökogemus logistikuna.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, meeldivat kollektiivi, erialast täienduskoolitust, sh võimalust omandada õpetaja kvalifikatsioon.

Tööle asumise aeg:  20.10.2017
Tööaeg:  täistööaeg
Asukoht:   Rakvere
Kontaktisik:  Raili Sirgmets
Aadress:  Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa
Lisainfo telefonil  3295033

Avaldus ja CV saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 15.10.2017


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kandideerimine Rakvere Ametikooli tööle

Rakvere Ametikool hindab kõrgelt oma töötajaid, kes igapäevaselt panustavad selle nimel, et meie kooli lõpetajad oleksid tööturul konkurentsivõimelised. Areneva organisatsioonina oleme pidevas muutumises ja otsime inimesi, kes sooviks õpetada või muudmoodi koolile kasulikud olla.

Kui sa oled uuendusmeelne ning väärtuslike kogemustega ning sooviksid kõike seda ka teistele edasi anda, siis võta julgesti ühendust. Vaatame kuidas saame teineteisele kasulikud olla.

Kirjuta meile: info@rak.ee