Toetamine ja nõustamine

Õppekavarühm
Andmebaaside ja
võrgu disain ning haldus
Merike Jukka
Tel +372 5829 1109
merike.jukka@rak.ee

Õppekavarühmad
Mehaanika ja metallitöö;
Materjalide töötlemine
(klaas, paber, plast ja puit);
Ehitus ja tsiviilrajatised
Maire Metsis
Tel +372 5683 0483
maire.metsis@rak.ee

Õppekavarühm
Toiduainete töötlemine
Eha Taim
eha.taim@rak.ee

Õppekavarühmad
Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika;
Transporditeenused
Piret Soon
Tel +372 56985217
 

Õppekavarühmad
Majutamine ja toitlustamine;
Reisimine, turism ja vaba aja veetmine;
Toiduainete töötlemine
 Margit Aja
Tel +372 5628 7424
 margit.aja@rak.ee

Õpinõustaja
Pille Kriisa
pille.kriisa@rak.ee

Psühholoogiline nõustaja
Pille Murrik
pille.murrik@rak.ee

Karjäärikoordinaator
Merle Aasna
merle.aasna@rak.ee

Õppenõustamist korraldavad õpetajad. Õpetajate konsultatsioonide ja järelvastamise ajad on kirjas Siseveebis.

Koolis töötab kooliõde, kes võtab õpilasi vastu ruumis A140 esmaspäevast neljapäevani kell 8.15 - 15.30 ning reedeti kell 8.15 - 13.30.

Perearsti nõuandetelefon 1220
Tiina Reinmets, tiina.reinmets[ätt]rak.ee, tel +372 668 2255