Uudised

Oskuste festivalilt „Noor meister“ toodi auhinnalised kohad 20. mai rakvere.ametikool


14.–15. mai Eesti Näituste messikeskuses toimunud Oskuste festival „Noor meister“ oli meie koolile edukas. Esimese festivali päeval toimus autotehnikute võistlus. Kerdo Uueni saavutas võistlusel suurepärase 2. koha. Võistluspäeva võttis juhendaja Allan Tibar kokku nii: „Korralduslik pool ja ülesannete keerukuse tase on tõusnud ja seda suuresti tänu sponsoritele. Meie ettevalmistus oli korralik ja võistlus sujus hästi ja sellelt võistluselt saagiks 2. koht. Palju õnne Kerdo Uueni ja juhendaja Allan Tibar!

Järgmisel päeval olid meil võistlustules veel kuue eriala noored, kes võistlesid müürsepa, ehituspuusepa, ehitusviimistleja, restoraniteenindaja, koka ja laotöötaja erialadel. Meie laotöötaja eriala õpilased Martin Tolk ja Kevin Põldver saavutasid kaksikvõidu. 1. koha saavutas Martin ja 2. kohale tuli Kevin. Nende juhendajaks oli Andrei Koplik, palju õnne! Lisaks sellele saavutas poodiumiväärilise tulemuse meie müürsepa eriala õpilane Kristjan Kärt, kes saavutas 3. koha! Kristjani juhendajaks oli Marijanna Tasa, palju õnne!

Päevad olid pikad ja pingelised, kuid kõik noored andsid endast parima ning olid väga tublid. Aitäh teile kõigile osalemast ja kooli esindamast!
 

14.–15. mai Eesti Näituste messikeskuses toimunud Oskuste festival „Noor meister“ oli meie koolile edukas. Esimese festivali päeval toimus autotehnikute võistlus. Kerdo Uueni saavutas võistlusel suurepärase 2. koha. Võistluspäeva võttis juhendaja Allan Tibar kokku nii: „Korralduslik pool ja ülesannete keerukuse tase on tõusnud ja seda suuresti tänu sponsoritele. Meie ettevalmistus oli korralik ja võistlus sujus hästi ja sellelt võistluselt saagiks 2. koht. Palju õnne Kerdo Uueni ja juhendaja Allan Tibar!

Järgmisel päeval olid meil võistlustules veel kuue eriala noored, kes võistlesid müürsepa, ehituspuusepa, ehitusviimistleja, restoraniteenindaja, koka ja laotöötaja erialadel. Meie laotöötaja eriala õpilased Martin Tolk ja Kevin Põldver saavutasid kaksikvõidu. 1. koha saavutas Martin ja 2. kohale tuli Kevin. Nende juhendajaks oli Andrei Koplik, palju õnne! Lisaks sellele saavutas poodiumiväärilise tulemuse meie müürsepa eriala õpilane Kristjan Kärt, kes saavutas 3. koha! Kristjani juhendajaks oli Marijanna Tasa, palju õnne!

Päevad olid pikad ja pingelised, kuid kõik noored andsid endast parima ning olid väga tublid. Aitäh teile kõigile osalemast ja kooli esindamast!