fbpx

Parimad praktikakohad on valitud

Eesti Tööandjate Keskliit korraldas konkursi „Parim praktikakoht“, konkursile, laekus 37 avaldust. Ettevõtteid ja sihtasutusi said kandidaatidena üles seada nii ettevõtted ise kui kutseõppeasutused, rakenduskõrgkoolid ja ülikoolid.

Tööandjad panustavavad üha enam praktikaprogrammidesse ja leiavad sellest kasu tõusmas nii õpilasele kui ettevõttele.  Praktiline kokkupuude oma õpitava eriala erinevate tahkudega noorte jaoks on ülioluline ja kohati lausa määrav -mõni kiindub oma erialasse veelgi enam ja teine leiab, et see siiski pole tema tee.

Hindamiskomisjon tegi oma valikud ja langetas otsuse, et konkursi “Parim praktikakoht” võitjad 2018.aastal on:

  1. kategoorias Parim praktikakohton võitja Swedbank AS,

keda tunnustatakse süsteemse ja järjepideva lähenemise eest praktikakohtade pakkumisel ja panustamisel kvalifitseeritud tööjõu järelkasvu tähelepanuväärsel moel, kasutades praktikasüsteeme  ja -mudeleid, millest teistel on võimalik õppida.

  1. kategoorias Parim regionaalne praktikakohton võitja HANZA Mechanics Tartu AS, kelle tegevus  praktikakohtade pakkumisel edendab tähelepanuväärsel moel regionaalset koostööd kvalifitseeritud tööjõu järelkasvu koolitamisel.
  2. kategoorias Parim väikeettevõttest praktikakoht on võitja Top Marine OÜ, kelle tegevus 16 töötajaga väikeettevõttena paistab praktikakohtade pakkumisel silma süsteemse ja järjepideva lähenemisega.
  3. eriauhinna kategoorias Parim välisüliõpilaste praktikat toetav tööandja on võitja Ericsson Eesti AS, kelle tegevus praktikakohtade pakkumisel ja välistudengite toetamisel on olnud pikaajaline, süsteemne ja silmapaistev.

Konkurssi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös SA Innove ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Konkurssi rahastavad Eesti riik, Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga