Nõunike kogu

Nõunike kogu liikmed:

Andres Lillandres@aqvahotels.ee
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja, Aqva Hotels OÜ peakokk
 
Ave Saksen, asa@jeld-wen.biz
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Jeld-Wen Eesti AS Põhja-Euroopa Regulatsioonide osakonna juhataja
 
Einar Vallbaum, einar.vallbaum@viru-nigula.ee
Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu esindaja, Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees, Viru-Nigula vallavanem
 
Gea Grossgea.gross@ogelektra.ee
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja, OG Elektra AS juhatuse liige
 
Indrek Peterson, indrek@eeel.ee
Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor
 
Eesti Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja
 
Randel Lipp, randel.lipp@silberauto.ee
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Silberauto Eesti AS Ida regiooni juht
 
Tiit Kabonen, elmet.rakvere@gmail.com
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Elmet Rakvere AS tegevdirektor
 
Urmas Ruuto, urmas.ruuto@ericsson.com
Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu esindaja, Ericsson Eesti AS müügijuht
 
Ülle Laas, ulle.laas@hm.ee
Haridus- ja Teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna peaekspert