JELD-WEN Eesti AS stipendiumi saab Targo-Lauri Ubar

JELD-WEN Eesti AS valis kolme kandidaadi seast ettevõtte stipendiumi saajaks Rakvere Ametikooli tisleri eriala 1. kursuse õpilase Targo-Lauri Ubari.

JELD-WEN-i personalijuhi Karin Rändla sõnul oli: „sellel aastal valiku tegemine väga keeruline. Kooli poolt eelvalikuna väljavalitud kolm poissi olid kõik väga võrdsed. Poiste motivatsioonikõned olid selgelt argumenteeritud ja tulevikku vaatavad.  Stipendium on aga mõeldud ühele ja seega tuli otsus teha ühe poisi kasuks. Teised kaks poissi on  oodatud meie juurde praktikale.“

Eelmisel aastal alustas Rakvere linna suurim tööandja JELD-WEN Eesti AS Rakvere Ametikooli puiduvaldkonna 1. kursuse õpilaste tunnustamist stipendiumiga. Eelmisel aastal pälvis stipendiumi tisleri eriala õpilane Mairon Tovstsik, kes on hetkel just ettevõttes praktikal ja käis ka ise praktikal kogetust  uutele kandideerijatele rääkimas.

JELD-WEN-i jaoks on tegemist projektiga, milles nähakse kasu puiduvaldkonna ja kutsehariduse populariseerimisele. Samuti loodab ettevõte selliselt kasvatada endale peale kvalifitseeritud tööjõudu.

Rakvere Ametikooli jaoks on JELD-WEN Eesti AS pikaaegne praktikapartner ja  stipendiumi väljaandmisel kindlasti teenäitaja teistele ettevõtetele. Rakvere Ametikooli eesmärgiks on, et kõigis koolis õpetatavates valdkondades oleks ettevõtete poolt väljaantav stipendium.

Targo

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga