fbpx

EuroSkills 2018 võistlustel esindab Eestit Demi Kivilo

24.aprillil toimus EuroSkillsi poolfinaal, kus meie kooli II kursuse toitlustusteeninduse õpilase Demi Kivilo vastaseks oli Tallinna Teeninduskooli vilistlane. Võistlus oli tasavägine ja poolfinaali võit tuli Demile vaid 4 punktiga.

Võistluse ülesanded:

  • Salvrättide voltimine.
  • Puuviljade lahti lõikamine ja vaagnale asetamine
  • Kahe kokteili valmistamine, mille kohta oli vaja teada ka ajalugu.
  • Caesari salati valmistamine, kastme valmistamine vaid kahvlite abil (koostiseks toores muna, anšoovised, sinihallitusjuust, sinep, viinamarjaäädikas).
  • Silver Servic – toimub täielik kliendi teenindamine, näiteks salvrätt asetatakse kliendile sülle.
  • Juustuvaliku serveerimine, nende ajaloost teadmine ja juustukella paigutamine, teadmine juustude ja lisandite sobivusest.

Kõikide ülesannete täitmisel jälgiti tehnikat, puhtust, järjekorda ja abilaua korrektset välimust, samuti pidi teadma toidu ajulugu.

EuroSkillsi finaalvõistlus toimub septembri kuus Ungaris, kuid enne seda tuleb Demil end proovile panna veel ühes vahevõistluses, mis toimub 14-17.mai Soomes, restoran Göstaś. Seal tuleb tal olla nagu omamaja töötaja, tuleb tunda antud paiga ajalugu ja lisaks sellele erinevaid veine ja nende päritolu, teada menüüd, teenindada a’la Carte teeninduses kliente. Samuti ootab ees Silver Service ja kokteilide valmistamise võistlus.

Soovime Demile jõudu ja jaksu ning edu EuroSkillsil, tal on antud kogemusest õppida vaid head ja lisaks kõigele sellele, saab ta praktiseerida ka inglise keelt, kuna kõik võistlused, mis toimusid ja toimuvad on inglise keeles.

dav

dav

dav

dav

30850066_1923732371031095_1642319536_o

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga