Õppimisvõimalused

Sisseastumine


Lähtu eriala valikul enda soovidest ja vajadustest. Tutvu, milline õppevorm sulle kõige paremini sobib. Veendu, et su eelnev haridus on õpingute alustamiseks piisav.

Kui Sul on veel eriala kohta küsimusi, siis kirjuta vastuvott@rak.ee või tule eriala praktiliselt järele proovima ning registreeru praktikavarjuks.

1. Tutvu, milline õppevorm sulle kõige paremini sobib

2. Esita avaldus

3. Kas sain sisse?

 

 

Maaturism

Maaturism

Põhihariduse baasil | koolipõhine õpe | 3 a

Omandad nii kutse- kui ka keskhariduse

Eriala läbinu teenindab turismiettevõtete külastajaid, oskab  korraldada turistide majutamist, registreerimist ning hooldab numbritubasid. Lisaks oskab ta soovitada ja tutvustada erinevaid vaatamisväärsusi ning vaba aja veetmise võimalusi. Ta aitab  luua esmamuljet turismiettevõttest ning tema tööst oleneb tihti ka, kui palju kliente naaseb ning ettevõtet teistele soovitab.

Olulised isikuomadused on hea suhtlemisoskus, positiivsus, korrektsus. Kasuks tulevad matemaatilised ning loodusteaduslikud teadmised ning kindlasti ka võõrkeelte oskus.

Praktika- ja tööle rakendumise võimalused

Eriala lõpetajad leiavad rakenduse väga erinevates turismiettevõtetes nii linnas kui maal.    Eriala annab häid väljavaateid ettevõtlusega alustamiseks.

Valdkonna palgainfo

Asu õppima!

Uuri eriala kohta täpsemalt