Õpilasesindus

Pöördu meie poole kui:

  • sul on ideid, kuidas kooli elu paremaks muuta

  • sul on kooliga seotud mure

  • oled märganud miskit, mis vajab meie tähelepanu

  • tahad anda oma panuse ja olla aktiivne


Võid kirjutada Rakvere Ametikooli Facebooki või huvijuht@rak.ee
Loomulikult võid pöörduda ka ükskõik millise õpilasesinduse liikme poole.
Jägi meie tegemisi kooli Facebookis ja Instagramis.

Rakvere Ametikooli Õpilasesinduse liikmed 2020/2021                

  1. Eesalu, Gustav Erik, AL18a                                  
  2. Gvozdkova, Zhanette, MT20                                                                  
  3. Kallaste, Helis, MT19 (aseesimees)                    
  4. Kang, Mario, T18 (esimees)                            
  5. Keerd, Anastasia, LGA19                                                 
  6. Keerd, Denis, PA20                                                   
  7. Kroll, Eneli, T19                                                       
  8. Lappert, Miko, AL18b                                                 
  9. Lindlo, Karolin, MT20                                                                  
  10. Maasikamäe, Kelly, MT20                                                                  
  11. Markov, Andre, AL18a                                                                  
  12. Meidla, Timo, AL20a                                                  
  13. Odnenko, Jelizaveta, K20                                                                     
  14. Pajula, Raiko, AL20a                                                  
  15. Pliiats, Sander, K20                                                                     
  16. Remmelgas, Rain, KE19                                                                    
  17. Riistan, Markus, AL20a                                                 
  18. Ritson, Martin, AL19a                                                                  
  19. Saar, Markel, AL19a  (aseesimees )                     
  20. Sambla, Elyse, MT20                                                  
  21. Selter, Liina, TK19                                                                    
  22. Semjonov, Sten, IT18                                                                    
  23. Tera, Dan Martin, K19                                                                      
  24. Tuur, Hendrik, AL19a                                                  
  25. Vaik, Aiva-Loviisa, MT19                                                   
  26. Vanda, Kuldar, T18                                                                       
  27. Veia, Vendo Mihkel, LGA18
  28. Rämmeld, Eleryn, KL11
  29. Sillavee, Krislin, KL10

 

Kõikide õpilasesinduse liikmete poole võib pöörduda ja oma tähelepanekuid, mõtteid ning muresid jagada.

Teeme koos koolis elu paremaks!

Võid kirjutada Rakvere Ametikooli Facebooki või huvijuht@rak.ee
Loomulikult võid pöörduda ka ükskõik millise õpilasesinduse liikme poole.
Jägi meie tegemisi kooli Facebookis ja Instagramis.

Rakvere Ametikooli Õpilasesinduse liikmed 2020/2021                


  1. Eesalu, Gustav Erik, AL18a                                  
  2. Gvozdkova, Zhanette, MT20                                                                  
  3. Kallaste, Helis, MT19 (aseesimees)                    
  4. Kang, Mario, T18 (esimees)                            
  5. Keerd, Anastasia, LGA19                                                 
  6. Keerd, Denis, PA20                                                   
  7. Kroll, Eneli, T19                                                       
  8. Lappert, Miko, AL18b                                                 
  9. Lindlo, Karolin, MT20                                                                  
  10. Maasikamäe, Kelly, MT20                                                                  
  11. Markov, Andre, AL18a                                                                  
  12. Meidla, Timo, AL20a                                                  
  13. Odnenko, Jelizaveta, K20                                                                     
  14. Pajula, Raiko, AL20a                                                  
  15. Pliiats, Sander, K20                                                                     
  16. Remmelgas, Rain, KE19                                                                    
  17. Riistan, Markus, AL20a                                                 
  18. Ritson, Martin, AL19a                                                                  
  19. Saar, Markel, AL19a  (aseesimees )                     
  20. Sambla, Elyse, MT20                                                  
  21. Selter, Liina, TK19                                                                    
  22. Semjonov, Sten, IT18                                                                    
  23. Tera, Dan Martin, K19                                                                      
  24. Tuur, Hendrik, AL19a                                                  
  25. Vaik, Aiva-Loviisa, MT19                                                   
  26. Vanda, Kuldar, T18                                                                       
  27. Veia, Vendo Mihkel, LGA18
  28. Rämmeld, Eleryn, KL11
  29. Sillavee, Krislin, KL10

 

Kõikide õpilasesinduse liikmete poole võib pöörduda ja oma tähelepanekuid, mõtteid ning muresid jagada.

Teeme koos koolis elu paremaks!

Cärolyn Annus