Head uudised! Rakvere Ametikool kandideerib AASTA KOOL 2020 tiitlile

Date created 12.10.2020

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Rakvere Ametikool, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab 23. oktoobrini siin: https://novaator.err.ee/1144382/rakvere-ametikool-aasta-kool-2020. Lugege kooli tutvustust, vaadake õpilaste tehtud videot, galeriid ning hääletage.

Õpilased kirjeldasid meie kooli nii:

Meie kooli iseloomustavad loominguline ja vaba töökeskkond, vastutulelikkus ning ühtsus. Seetõttu kasvab tarkus nagu umbrohi. Iga koolipäev on justkui eraldi seiklus, kus haridus on otsitud aare, mille sarnast mujalt ei leia.

 

Erialane vilumus ja teadmiste pagas suureneb Rakvere Ametikooli kogenud õpetajate käe all. Oleme hoolitsetud, hoitud ja tulevikku suunatud. Meie kool on nagu pisut liiga pruun šnitsel, väljastpoolt mitte kõige isuäratavam, aga seestpoolt ahvatlev ja tarkust täis.

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

 

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Last changed 14.10.2020.