Rakvere Ametikool

General information
Administraatori telefon
+372 509 8869

Contact

Filter

All Peamised kontaktid Grupijuhendajad Täiendusõpe Teachers Õpilaskodu Employees

Job position
 
Peamised kontaktid (14)

Kuno Rooba

Director
+372 329 5032
kuno.rooba@rak.ee


Liili Anga

juhiabi
+372 329 5030
liili.anga@rak.ee


Raili Sirgmets

õppedirektor
+372 329 5033
raili.sirgmets@rak.ee


Urmas Kuhi

haldusjuht
+372 668 2256
urmas.kuhi@rak.ee


Taivi Oselin

Dessert
+372 329 5038
taivi.oselin@rak.ee


Kevin Jukka

IT juht
+372 668 2253
kevin.jukka@rak.ee


Ülle Tooming

koolitusjuht
+372 5621 1944
ylle.tooming@rak.ee


Piret Torm-Mirontšik

kvaliteedi- ja avalike suhete juht
+372 5697 7456
piret.torm@rak.ee


Külliki Normak

personalijuht
+372 329 5037
kylliki.normak@rak.ee


Terje Tiimus

toitlustus- ja cateringijuht
+372 329 5042
terje.tiimus@rak.ee


Katre Lomp

rahvusvaheliste projektide juht
+372 329 5043
+372 553 3879
katre.lomp@rak.ee


Urve Saar

õpilaskodu juhataja
+372 5699 9754
urve.saar@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 329 5049


Kooli administraator

administraator
+372 509 8869

Grupijuhendajad (6)

Margit Aja

grupijuhendaja
+372 5628 7424
margit.aja@rak.ee


Merike Jukka

õppeosakonna spetsialist
329 5034
merike.jukka@rak.ee


Maire Metsis

grupijuhendaja
5683 0483
maire.metsis@rak.ee


Piret Soon

grupijuhendaja
+372 5698 5217
piret.soon@rak.ee


Eha Taim

õpetaja
eha.taim@rak.ee


Kätlin Kruve

grupijuhendaja
+372 5672 3447
katlin.kruve@rak.ee

Täiendusõpe (2)

Maimu Põldma

koolituste projektijuht
+372 329 5035
maimu.poldma@rak.ee


Ülle Tooming

koolitusjuht
+372 5621 1944
ylle.tooming@rak.ee

Teachers (61)

Aare Reimann

õpetaja
329 5044
aare.reimann@rak.ee


Ain Kõiv

õpetaja

ain.koiv@rak.ee


Allan Tibar

õpetaja

allan.tibar@rak.ee


Andrus Raal

õpetaja

andrus.raal@rak.ee


Anneli Salmistu

õpetaja

anneli.salmistu@rak.ee


Annes Naan

õpetaja

annes.naan@rak.ee


Aviva Gubaidulina

õpetaja
aviva@rak.ee


Eda Vallimäe

õpetaja

eda.vallimae@rak.ee


Eha Taim

õpetaja
eha.taim@rak.ee


Enely Rosenbaum

õpetaja

enely.rosenbaum@rak.ee


Epp Jõgi

õpetaja

epp.jogi@rak.ee


Evely Vassar

õpetaja

evely.vassar@rak.ee


Hanna-Liina Lillepalu

õpetaja

hanna-liina.lillepalu@rak.ee


Hanno Jõe

õppekavarühma juht

hanno.joe@rak.ee

Lisainformatsioon: 

ehitus ja tsiviilrajatised


Harle Hiiemäe

õppekavarühma juht

harle.hiiemae@rak.ee

Lisainformatsioon: 

andmebaaside ja võrgu disain ning haldus


Heinar Einla

õpetaja

heinar.einla@rak.ee


Helen Truska

õpetaja

helen.truska@rak.ee


Ilmar Saar

õpetaja
329 5047
ilmar.saar@rak.ee


Jaan Viktor

õpetaja

jaan.viktor@rak.ee


Jaanika Liivak

õpetaja

jaanika.liivak@rak.ee


Janek Pukka

õppekavarühma juht
329 5047
janek.pukka@rak.ee

Lisainformatsioon: 

mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika


Janne Toom

õpetaja

janne.toom@rak.ee


Jelena Laidinen

õpetaja

jelena.laidinen@rak.ee


Keio Soomelt

õpetaja

keio.soomelt@rak.ee


Kersti Salulaid

õpetaja

kersti.salulaid@rak.ee


Lea Pae

õpetaja

lea.pae@rak.ee


Liia Vahter

õpetaja

liia.vahter@rak.ee


Liis Veerg

õpetaja

liis.veerg@rak.ee


Madis Pilv

õpetaja

madis.pilv@rak.ee


Marelle Kask

õpetaja

marelle.kask@rak.ee


Margot Liivaleht

õpetaja
margot.liivaleht@rak.ee

Lisainformatsioon: 

TL peatatud


Margus Emmar

õpetaja

margus.emmar@rak.ee


Merike Kasikov

õpetaja

merike.kasikov@rak.ee


Merike Kolde

õpetaja

merike.kolde@rak.ee


Merilen Ivask

õpetaja

merilen.ivask@rak.ee


Merle Aasna

õpetaja

merle.aasna@rak.ee


Moonika Veedla

õpetaja

moonika.veedla@rak.ee


Natalja Hramtsova

õpetaja

natalja.hramtsova@rak.ee


Olev Mäe

õpetaja

olev.mae@rak.ee


Pertti Pärna

õpetaja
329 5047
pertti.parna@rak.ee


Raiko Kaasik

õpetaja

raiko.kaasik@rak.ee


Rainer Amor

õppekavarühma juht
rainer.amor@rak.ee

Lisainformatsioon: 

transporditeenused


Regina Paeste

õpetaja

regina.paeste@rak.ee


Rein Rästas

õpetaja

rein.rastas@rak.ee


Riho Mäe

õppekavarühma juht
329 5045
riho.mae@rak.ee

Lisainformatsioon: 

materjalide töötlemine: klaas, paber, plast ja puit


Riina Kohver

õpetaja

riina.kohver@rak.ee


Ründo Jõgiste

õpetaja

ryndo.jogiste@rak.ee


Taimo Tamm

õpetaja

taimo.tamm@rak.ee


Tiina Ervald

õpetaja

tiina.ervald@rak.ee


Tiina Mäeks

õpetaja

tiina.maeks@rak.ee


Toomas Muna

õpetaja

toomas.muna@rak.ee


Tõnu Kruusmaa

õpetaja
329 5047
tonu.kruusmaa@rak.ee


Tõnu Suurkaev

õpetaja
329 5045
tonu.suurkaev@rak.ee


Urmas Asi

õpetaja

urmas.asi@rak.ee


Vello Akel

õpetaja

vello.akel@rak.ee


Ülle Roodvee

õpetaja

ylle.roodvee@rak.ee


Ele Luur

õpetaja
ele.luur@rak.ee


Eero Unt

õpetaja
eero.hunt@rak.ee


Liisa Lail

õpetaja
liisa.lail@rak.ee


Tuuli Hannus

õpetaja
tuuli.hannus@rak.ee


Johannes Vergi

õpetaja
johannes.vergi@rak.ee

Õpilaskodu (7)

Urve Saar

õpilaskodu juhataja
+372 5699 9754
urve.saar@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 329 5049


Kris Sats

õpilaskodu administraator
kris.sats@rak.ee


Maret Sepp

õpilaskodu administraator 
maret.sepp@rak.ee


Virve Sassi

õpilaskodu administraator
virve.sassi@rak.ee


Ülle Randoja

õpilaskodu administraator
ylle.randoja@rak.ee


Ülle Truu

õpilaskodu puhastusteenindaja

Employees (44)

Aime Kalman

administraator

aime.kalman@rak.ee


Aime Teder

laoarvestaja
329 5042
aime.teder@rak.ee


Alla Aksenova

abikokk

alla.aksenova@rak.ee


Andrea Bild

õppekavarühma juht
andrea.bild@rak.ee


Cärolyn Annus

huvijuht
carolyn.annus@rak.ee


Diana Leek

puhastusteenindaja

diana.leek@rak.ee


Dmitry Koshelev

remonditööline

dmitry.koshelev@rak.ee


Erika Hallik

raamatukoguhoidja
329 5040
raamatukogu@rak.ee


Etel Troska

puhastusteenindaja

etel.troska@rak.ee


Kadri Malmberg

õpetaja-praktikakoordinaator
kadri.malmberg@rak.ee


Kadri Villmann

kokk

kadri.villmann@rak.ee


Katre Lomp

rahvusvaheliste projektide juht
+372 329 5043
+372 553 3879
katre.lomp@rak.ee


Kevin Jukka

IT juht
+372 668 2253
kevin.jukka@rak.ee


Kris Sats

õpilaskodu administraator
kris.sats@rak.ee


Kristiina Borisik

kokk
kristiina.borisik@rak.ee

Lisainformatsioon: 

TL peatatud


Külliki Normak

personalijuht
+372 329 5037
kylliki.normak@rak.ee


Liili Anga

juhiabi
+372 329 5030
liili.anga@rak.ee


Liivi Arikas

puhastusteenindaja

liivi.arikas@rak.ee


Lilian Olonen

puhastusteenindaja

lilian.olonen@rak.ee


Maimu Moistus

administraator

maimu.moistus@rak.ee


Maimu Põldma

koolituste projektijuht
+372 329 5035
maimu.poldma@rak.ee


Malle Karlis

kokk
329 5042
malle.karlis@rak.ee


Maret Sepp

õpilaskodu administraator 
maret.sepp@rak.ee


Merike Jukka

õppeosakonna spetsialist
329 5034
merike.jukka@rak.ee


Merle Klason

klienditeenindaja
329 5039
merle.klason@rak.ee

Lisainformatsioon: 

TL peatatud


Milvi Kaio

kokk
329 5042
milvi.kaio@rak.ee


Pille Kriisa

nõustaja
pille.kriisa@rak.ee


Pille Murrik

psühholoogiline nõustaja

pille.murrik@rak.ee


Piret Torm-Mirontšik

kvaliteedi- ja avalike suhete juht
+372 5697 7456
piret.torm@rak.ee


Raili Sirgmets

õppedirektor
+372 329 5033
raili.sirgmets@rak.ee


Rein Toode

remondilukksepp


Sten Semjonov

IT-spetsialist
sten.semjonov@rak.ee


Taivi Oselin

Dessert
+372 329 5038
taivi.oselin@rak.ee


Terje Tiimus

toitlustus- ja cateringijuht
+372 329 5042
terje.tiimus@rak.ee


Tiina Reinmets

kooliõde
668 2255
tiina.reinmets@rak.ee


Toomas Uudeberg

garaažimeister

toomas.uudeberg@rak.ee


Urmas Kuhi

haldusjuht
+372 668 2256
urmas.kuhi@rak.ee


Urve Saar

õpilaskodu juhataja
+372 5699 9754
urve.saar@rak.ee


Valeri Malinovski

autojuht

valeri.malinovski@rak.ee


Virve Sassi

õpilaskodu administraator
virve.sassi@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 329 5049


Ülle Randoja

õpilaskodu administraator
ylle.randoja@rak.ee


Ülle Tooming

koolitusjuht
+372 5621 1944
ylle.tooming@rak.ee


Ülle Truu

õpilaskodu puhastusteenindaja

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Rakvere Ametikool

General information
Administraatori telefon
+372 509 8869

Õpilaskodu

General information
Administraatori telefon
+372 329 5049

Kooliõde - Tiina Reinmets

General information
  • Ruum A140

  • +372 668 2255

  • E-K 8.30-15.30, N 13.30-15.30 ja iga kuu I II ja III reedel 8.30-9.30 ning IV reedel 8.30-13.30