Toetamine ja nõustamine

Õppekavarühm
Andmebaaside ja
võrgu disain ning haldus
Merike Jukka
Tel +372 5829 1109
merike.jukka@rak.ee

Õppekavarühmad
Mehaanika ja metallitöö;
Materjalide töötlemine
(klaas, paber, plast ja puit);
Ehitus ja tsiviilrajatised
Maire Metsis
Tel +372 5683 0483
maire.metsis@rak.ee

Õppekavarühm
Toiduainete töötlemine
Eha Taim
eha.taim@rak.ee

Õppekavarühmad
Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika;
Transporditeenused
Kristina Alunurm
Tel +372 5698 5217, +372 668 2258
kristina.alunurm@rak.ee

Õppekavarühmad
Majutamine ja toitlustamine;
Reisimine, turism ja vaba aja veetmine;
Toiduainete töötlemine
Kätlin Kruve
Tel +372 5628 7424
katlin.kruve@rak.ee

Õpinõustaja
Pille Kriisa
pille.kriisa@rak.ee

Karjäärikoordinaator
Merle Aasna
merle.aasna@rak.ee

Õppenõustamist korraldavad õpetajad. Õpetajate konsultatsioonide ja järelvastamise ajad on kirjas Siseveebis.

Koolis töötab medõde, kes võtab õpilasi vastu ruumis A140 esmaspäevast neljapäevani kell 8.00 - 15.30 ning reedeti kell 8.00 - 14.30.
Mare Tarkusep, tel +372 668 2255