Nõunike kogu

Esimees
Andrus Blok, andrus@rakke.ee
Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu esindaja, Rakke vallavanem

Aseesimees
Teet Tiko, teet.tiko@hm.ee
Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja, Haridus- ja Teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna asejuhataja


Nõunike kogu liikmed:

Aune Põldma, aune@villatheresa.ee
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Villa Theresa OÜ juhataja

Ave Saksen, asa@jeld-wen.biz
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Jeld-Wen Eesti AS Põhja-Euroopa Regulatsioonide osakonna juhataja

Indrek Peterson, indrek@eeel.ee
Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor

Kai Puhasmets, kai.puhasmets@tootukassa.ee
Eesti Töötukassa esindaja, Eesti Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja

Randel Lipp, randel.lipp@silberauto.ee
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Silberauto Eesti AS Ida regiooni juht

Tiit Kabonen, elmet.rakvere@gmail.com
Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja, Elmet Rakvere AS tegevdirektor

Urmas Ruuto, urmas.ruuto@ericsson.com
Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu esindaja, Ericsson Eesti AS müügijuht